"Всім мовчати!" У мережі з’явився скандальний документ про заборону критики Зеленського в ЗСУ

У мережі з’явилося фото нібито документа із розпорядженням про заборону критикувати владу воїнам Збройних сил України.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Його опублікував на своїй сторінці у Facebook ветеран АТО Олексій Петров, зазначивши, що в армію повертаються радянські методи цензури.

"З огляду на все, хтось надув щоки й вирішив питання кардинально. По-радянськи. "Всім мовчати! Раз, два!" Ось таке цікаве творіння совкового замполітівського агітпрому винесло прибоєм Telegram-каналів. Що заважає бійцеві завести анонімний аккаунт?" – поцікавився учасник російсько-української війни.

ЗСУ заборонять критикувати Зеленського

ЗСУ заборонять критикувати Зеленського

Зокрема, в скандальному наказі йдеться про заборону військовим висловлювати свою негативну думку про представників влади навіть поза службою.

"Провести роз’яснення зі 100% особового складу щодо утримання від оціночних висловлювань (коментарів, виступів, повідомлень), обговорень (зокрема за допомогою інтернет-ресурсів, ЗМІ) про дії вищого військово-політичного керівництва країни, керівників (начальників) усіх рівнів", – йдеться в документі, опублікованому Петровим.

Документ про заборону критики влади в ЗСУ

Документ про заборону критики влади в ЗСУ

Facebook Олексія Петрова

У коментарях під дописом українці висловили здивування через таку дивну ініціативу і невдоволення проявами диктатури.

"Зразок замполітного мислення, просто хоч одразу в Париж, в Палату мір і ваг", "Здобули", "Інакше викличуть на партзбори? Куди ми котимося", "Чому я не здивований?", "Кабінетні підлабузники відригнули чергову "вказявку" , – обурюються люди.

"Всім мовчати!" З’явився документ про заборону критики Зеленського в ЗСУ
"Всім мовчати!" З’явився документ про заборону критики Зеленського в ЗСУ

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • раніше офіцерові ЗСУ, майору Роману Ковальову оголосили сувору догану за пост із критикою на адресу президента Володимира Зеленського.


  • Після цього він вирішив звернутися до суду, заявивши, що його обмежують у правах і свободах як громадянина.


  • Невдовзі офіцер розповів, що після скандалу, який спалахнув, командування Сухопутних військ ЗСУ посилило на нього тиск.


  • Крім того, він опублікував документ, згідно з яким військовослужбовцям в Україні хочуть обмежити доступ до соціальних мереж.


Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/vsim-movchati-u-merezhi-spliv-skandalnij-dokument-pro-zaboronu-kritiki-zelenskogo-u-zsu.htm”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Вход